Home > O společnosti

O společnosti

Jan Lukeš & René Křepela Hledáte společnost, která si poradí se silnoproudem, slaboproudem i lezeckými pracemi? Právě jste  ji našli.

Představujeme vám společnost Kalsat s.r.o. Elektro pracemi v oboru silnoproud a slaboproud se zabýváme už od roku 1995. Firma Kalsat s.r.o. jako taková vznikla v roce 2009. Kontaktní osobou společnosti, na kterou se můžete kdykoliv obrátit, je René Křepela a Jan Lukeš.

Za dlouhou dobu, po kterou se věnujeme elektro instalacím a elektrorevizím, jsme získali mnohé zkušenosti, které každodenně využíváme a zlepšujeme. Nebráníme se novým trendům a snažíme se být natolik inovativní, abychom vždy dosáhli maximální spokojenosti zákazníků.

Kalsat s.r.o.: Oslovte firmu s bohatými zkušenostmi a referencemi.

Potřebujete něco z oblasti silnoproudu?

A co zahrnujeme do oblasti silnoproudu? Jde o termín označující tu část elektroniky, která se zaměřuje na energetické využití elektřiny. Spadá sem především výroba a rozvod elektřiny.
V rámci silnoproudu se zaměřujeme na domovní elektroinstalační rozvody, průmyslové instalace, hromosvody (montáž a revize), elektro revize prováděné kvalifikovanými revizními techniky, rekonstrukce domovních elektroinstalačních rozvodů, nové elektroinstalace, vzduchotechniku, klimatizace, garážová vrata, brány a fotovoltaické systémy.

Zaměřujeme si i na slaboproudé práce

Víte, co spadá do oblasti slaboproudu? Je opakem silnoproudu, takže se nezabývá energetických využitím elektřiny.
Z oblasti slaboproudu nás můžete oslovit především se zakázkami týkajících se anténních a televizních systémů, digitalizace a satelitního příjmu. Máme pro vás satelity, antény, satelitní antény či satelitní komplety.
Dále se zaměřujeme na zabezpečovací systémy – EZS, protipožární systémy – EPS, kamerové systémy – CCTV, domácí telefony, systémy strukturované kabeláže, přístupové systémy a audio systémy.

Zajišťujeme i lezecké práce

Našich služeb můžete využít i v případě, že potřebujete zajistit lezecké práce, tj. výškové práce na laně či výškové práce z plošiny.
Lezecké práce využívají mnohé soukromé osoby i firmy na rozmanité činnosti, např. opravy domů, nátěry, zateplování atd. Máme k dispozici kvalitní vybavení, díky kterému pracujeme bezpečně a efektivně.

Silnoproud, slaboproud, lezecké práce…Jakých služeb využijete vy? Všechny vám je nabízí Kalsat s.r.o.

Proč  volit společnost Kalsat?

Víme, že nejsme zdaleka jediná firma zabývající se silnoproudem, slaboproudem či lezeckými pracemi. Proč tedy volit nás? Co všechno vám spolupráce s námi přinese?
•    Sortiment našich služeb je velmi obsáhlý.
•    Máme dlouholetou tradici a mnoho zkušeností.
•    Spolupracujeme s revitalizačními firmami.
•    Efektivně se s námi komunikuje.
•    Vždy se snažíme plně přizpůsobit požadavkům klientů.
•    Nabízíme prvotřídní práci za příznivou cenu.
•    Budete mít jistotu služeb, které vám zajistí bezpečnost.

Zaujala vás naše nabídka? Máte na nás jakékoliv dotazy? Nevíte, zda činnost, kterou potřebujete, spadá do našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu (+420721320155) či e-mailu (info@kalsat.cz).tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz