Home > Slaboproud > Přístupové systémy

Přístupové systémy

Firma Kalsat instaluje přístupové systémy, které jsou určené pro elektronickou kontrolu vstupu do objektu. Nejčastěji jsou těmito systémy zabezpečované firmy, školy, úřady a další administrativní budovy či jiné prostory.
Mějte přehled díky přístupovému systému o tom, kdo vstupuje do budovy. Ať už se bude dít cokoliv, vy o tom budete vědět.

Přístupové systémy jsou opatřené buď čtečkami identifikačních karet (častější řešení) či biometrickými čtečkami otisků prstů.

Můžete si zvolit čtečky, které budou jen na straně vstupu do objektů, ale některé přístupové systémy jsou vybavené oboustrannými čtečkami. Nikdo tak nemůže opustit budovu, aniž byste o tom věděli.
Přístupové systémy jsou rozmanité. Liší se v počtu dveří, pro které mají řídící jednotku. Kromě kontroly vstupu zpravidla umožňují systémy správu systému, uživatelské nastavení a hlášení událostí.

Kromě zabezpečení a přehledu mají přístupové systémy i další výhody. Nahradí mnohé klíče jednou kartou či čipem, zvýší se komfort ovládání atd.
Z dalších zabezpečovacích systémů vám Kalsat nabízí kamerové systémy, protipožární zařízení atd.

Důmyslný přístupový systém čeká i na vás. Najdeme společně optimální řešení.tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz