Home > Silnoproud > Domovní elektroinstalační rozvody

Domovní elektroinstalační rozvody

Každému je zřejmé, že domovní elektroinstalační rozvody jsou důležitou součástí každého domova. Bez elektřiny si fungování v domácnosti dnes už těžko někdo umí představit.

Chcete-li mít jistotu kvalitní práce a následného bezpečného používání domovních elektroinstalačních rozvodů, je třeba využít služeb kvalifikovaného elektroinstalatéra. Oslovte nás. Vždy se přísně řídíme předepsanými předpisy a normami.

Co si vlastně má laik představit pod pojmem elektroinstalace? Jde o soustavu elektrotechnických zařízení, která jsou určená k vedení a ovládání elektrického proudu v místě, na kterém ho používáte, tedy u vás doma.
Obecně dělíme elektroinstalaci na silové rozvody a přenos slaboproudých signálů.

Při budování domovních elektroinstalačních rozvodů se používá rozvodná síť, datová síť a popřípadě také slaboproudé rozvody.
A kam se domovní elektroinstalační rozvody umisťují? Celé zařízení elektroinstalace je uložené v elektroinstalačních trubkách, v omítce, lištách, žlabech atd. Záleží na konkrétní situaci a domluvě.

Máte zájem o domovní elektroinstalační rozvody? Patří do služeb silnoproudé elektroinstalace. Provádíme nejen nové rozvody STA, SAT a DATA, ale soustřeďujeme se i na jejich rekonstrukci. Provádíme rovněž elektro revize. Ty vám zajistí naši revizní technici.

Nové rozvody STA, SAT a DATA provádíme po stávající fasádě domu před zateplením a jsou ukončené v jedné účastnické zásuvce umístěné vedle stávající zásuvky TV v každém bytě. To umožní příjem pozemního digitálního vysílání, satelitního vysílání a distribuci internetu do každého bytu.

Hlavní výhodou této instalace je odstranění veškerých pozemních i satelitních antén z fasády domu a umístění jednoho centrálního STA a satelitní paraboly na střeše domu na strojovně výtahu. Rovněž vám nainstalujeme i individuální systémy pro příjem jakéhokoliv signálu a satelitní komponenty. Oceňte i vy výhody těchto důmyslných domovních elektroinstalačních rozvodů.

Domovní elektroinstalační rozvody provádíme u novostaveb, rodinných domů, bytových jader atd.
Z další silnoproudé elektroinstalace se zaměřujeme především na rekonstrukce domovních elektroinstalačních rozvodů a montáž a revizi hromosvodů.

Pořiďte si nové domovní elektroinstalační rozvody.
 tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz