Home > Slaboproud > Systém struktur. kabeláže

Systém struktur. kabeláže

Součástí našich elektro prací v oblasti slaboproudu je práce s kabeláží. Zapojujeme je do systémových struktur. Zahrnujeme do této práce připojení aktivních i pasivní prvků do sítě.

Kabelový systém vám umožňuje různé přenosy, a to nejen dat. Využívá se na propojení telefonů (např. v nových budovách) atd.

Mezi užívané kabeláže a slaboproudé rozvody, které instalujeme, patří strukturovaná kabeláž s aktivními prvky, STA (satelity, antény, satelitní komplety, satelitní antény), telefonní kabeláž a zařízení, EZS – elektronická zabezpečovací signalizace, EPS – elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV – průmyslové televize a kamerové systémy a další slaboproudé systémy.

Strukturované kabeláže a vše, co s tím souvisí, instaluje firma Kalsat. Pečlivě dodržujeme normy a principy návrhů strukturovaných kabeláží.

Máte nějaké specifické požadavky z oblasti systému strukturovaných kabeláží? Oslovte nás. Rádi vám připravíme návrh, který splní všechny vaše požadavky. Po schválení vašeho návrhu uložíme kabeláž a zapojíme instalaci zásuvek a rozvaděčů. Poté vše změříme a certifikujeme.

Mějte kvalitní systém strukturovaných kabeláží od nás i vy.tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz