Home > Slaboproud > Domácí telefony

Domácí telefony

Domácí telefony jsou běžným vybavením snad každé domácnosti. Jsou určené ke komunikaci mezi obyvateli bytů (rodinných domů) a příchozích lidí. Domácí telefony umožňují otevírat zámek vchodových dveří na dálku.

Některé domácí telefony toho umí ještě více. Na trhu jsou systémy, které zajistí otevírání dveří při vstupu prostřednictví kódové klávesnice či čipů. Jde o modernější zařízení. Mezi moderní zařízení patří také videotelefony, které navíc umožňují záznam a přenos obrazu. Obecně rozlišujeme domácí telefony na analogové a digitální.

Ať už si chcete pořídit zcela nový či nahradit stávající domácí telefon, jsme tu pro vás s naší nabídkou.
Dnešní domácí telefony jsou již propracované, mají moderní design a mnohem více funkcí než dříve. Dnes jsou na trhu přístroje s vysokou hlasitostí vyzvánění, elektronickým vyzváněním vedeným přes sluchátko atd. U některých modelů si můžete nastavit možnost rozlišného vyzvání od dveří bytů a mnohé další.

Samozřejmostí je elektroinstalace domácích telefonů.
Zajišťujeme rovněž elektro revize a další zařízení vyžadující elektroinstalaci, např. kamerové systémy, bezpečnostní kamery, antény, satelity, satelitní komplety, satelitní antény atd.

Jaký domácí telefon by u vás našel uplatnění? Zeptejte se nás.tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz