Home > Silnoproud > Nové elektroinstalace

Nové elektroinstalace

Víte, co všechno zahrnuje elektroinstalace? Jde o soustavu elektrotechnických zařízení, která jsou určená k vedení a ovládání elektrického proudu či elektrických signálů.
Elektroinstalace zajišťuje přenos elektrické energie či přenos dat a slaboproudých signálů. Do elektroinstalace spadá soustava vzájemně propojených vodičů, ovládací prvky a jistící prvky, kterým jsou především pojistky, jističe, proudové chrániče a přepěťová ochrana.
 

Potřebujete i vy provést novou elektroinstalaci?

Ať už jde o jakýkoliv prostor, obraťte se na nás. Najdeme řešení, které bude vyhovovat nejen vám, ale především bezpečnostním požadavkům.
Zajišťujeme kompletní novou elektroinstalaci, a to jak bytových, tak průmyslovým objektů. Součástí elektroinstalací, které provádíme, jsou i slaboproudé práce. Patří mezi ně anténní a televizní systémy, digitalizace a satelitní příjem, satelitní komponenty, satelitní antény, http://www.kalsat.cz/slaboproud/zabezpecovaci-systemy-ezs/zabezpečovací systémy – EZS, protipožární systémy – EPS, kamerové systémy – CCTV, domácí telefony, systém strukturované kabeláže, přístupové systémy a audio systémy. U nás najdete komplexní služby z oblasti elektroinstalace. Provádíme i elektro revize. Jsou vždy zajišťovány kvalifikovaným revizním technikem.

Komplexní elektroinstalaci zajistíme i ve vašem objektu.
 tel
KALSAT s.r.o.
Jan Lukeš
René Křepela

info@kalsat.cz